muzyka.rybnik.pl

CKA Bez Prądu - Paweł Szymański

W piątek, 9 czerwca o godz. 20:00 będzie miała miejsce kolejna edycja Cyklu Koncertów Akustycznych - Bez Pradu. Na scenie Sali Widowiskowej wystąpi Paweł Szymański. Wstep Wolny.

 

Czytaj więcej...

CKA Bez prądu - INACZEJ / Piotr Tłustochowicz

 20 stycznia, w piątek, o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejna edycja Cyklu Koncertów Akustycznych - Bez Prądu. Na scenie Sali Widowiskowej pojawi się duet gitarowy Inaczej oraz Piotr Tłustochowicz. Wstęp wolny.

 

Czytaj więcej...

31 CKA Bez Prądu i Trio z Prostej

plakat16 września, w piątek, o godzinie 20:00 rozpoczniemy 31 edycję Cyklu Koncertów Akustycznych - Bez Prądu. Tym razem na scenie Sali Widowiskowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rybniku wystąpi Trio z Prostej. Już teraz serdecznie zapraszamy na wrześniowy koncert, wstęp jak zwykle darmowy.

 

Czytaj więcej...

Blues ku pokrzepieniu - Arek Zawiliński bez prądu

arekazawilinskiCzasem w piątek warto wybrać się do biblioteki zamiast do klubu. Niekoniecznie po to, by czytać, ale żeby posłuchać trochę bezprądowej muzyki. Mowa oczywiście o koncertach akustycznych w ramach CKA Bez Prądu, które odbywają się w Rybnickiej bibliotece miejskiej. 10 czerwca zagościł w niej Arek Zawiliński, który aktualnie promuje swój najnowszy album „Na rozdrożu”.

 

Czytaj więcej...

CKA "Bez Prądu": Zipnotics

zopnotic2Już w piątek, 27 listopada o godz. 20:00 zapraszamy na kolejny koncert z cyklu CKA "Bez Prądu". Tym razem w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku zagra zespół Zipnotics.

Zipnotics to zespół łączący w swej twórczości wiele różnych rodzajów muzyki. Jest mieszanką folkloru, jazzu, popu, rocka i alternatywy. Na pierwszy plan
w ich twórczości wybija się folkowa nuta z domieszką elektroniki z perkusją w tle. Artyści tworzą własne teksty - niebanalne i przemyślane. Obecnie Zipnotics dopracowywuje swój materiał i w najbliżyszym czasie ma zamiar wydać swoją pierwszą EP-kę. W dalszych planach zespół chce zaprezentować sięszerszej publiczności.

 

Czytaj więcej...

25 CKA Bez Prądu z Cinemon

Cinemon Press 2014 photo 1 small - bandJuż 27 lutego o godz. 20:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku odbędzie się 25 edycja Cyklu Koncertów Akustycznych - Bez Prądu. Gwiazdą wieczoru będzie tym razem krakowska grupa Cinemon. Impreza jak zwykle jest niebiletowana. Gorąco zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Videorelacja z koncertu Lucca Jan D - 24 CKA Bez Prądu

luccaNa stronach naszego podcastu możecie obejrzeć już pełny zapis video z piątkowego koncertu CKA "Bez Prądu" z udziałem wodzisławskiego wokalisty i multiinstrumentalisty Lucca Jan D. Realizacja materiału: Daniel Wojtaszek. Zapraszamy!

 

Czytaj więcej...

Zapis audio koncertu Lucca Jan D. - 24 CKA Bez Prądu

luccaNa stronach podcastu Muzyka.Rybnik.pl pojawił się dziś pełny zapis piątkowego koncertu CKA "Bez Prądu", podczas którego swój występ zaprezentował wodzisławski wokalista i multiinstrumentalista Lucca Jan D. Zapraszamy do odsłuchania 13 nagrań, a już niebawem dzięki uprzejmości Daniela Wojtaszka udostępnimy także obszerny zapis wideo z 24 CKA "Bez Prądu"

 

Czytaj więcej...

Relacja z koncertu Leonard Romulad & the Hash Band - 23 CKA Bez Prądu

IMG 316026 września w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się 23 edycja Cyklu Koncertów Akustycznych - Bez Prądu. Tym razem wieczór uświetniła rybnicka grupa Leonard Romuald & the Hash Band. Zespół zaprezentował własny, oryginalny materiał, który zelektryzował zebraną w bibliotece publiczność

 

Czytaj więcej...

23 CKA Bez Prądu z Leonard Romuald & the Hash Band

1Już 26 września o godz. 20:00 w Powiatowe i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rybniku odbędzie się 23 edycja CKA Bez Prądu. Tym razem muzycznym gościem zaproszonym przez organizatorów będzie rybnicka grupa Leonard Romuald & the Hash Band. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich na to muzyczne wydarzenie - wstęp jak zwykle bezpłatny.

 

Czytaj więcej...

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Facebook

Patronat medialny

190-transsfer-patronat

Nasi partnerzy

Reklama