muzyka.rybnik.pl

Mocne otwarcie Non Stop Music

nonstopmusicZa nami pierwszy koncert sygnowany Non Stop Music, który odbył się 10 października w Klubie pod teatrem. Było to potrójne uderzenie, ponieważ zaprezentowały się, aż trzy kapele. Impreza kierowana była dla fanów ciężkich metalowych i harcore’owych brzmień.

Zaszczyt rozgrzania publiki miał rybnicki zespół Drive-by. Już po chwili atmosfera przepełniła się siarczystymi gitarowymi riffami oraz charakterystycznym gardłowym wokalem frontman’a. Początkowo dość nieśmiała publiczność po chwili dołączyła się do zabawy. Zespół ze swoimi ostrymi, a czasami gorzkimi i kontrowersyjnymi tekstami widocznie przypadł do gustu zgromadzonej widowni.

Kolejną kapelą prezentującą się na scenie Zakątka był pochodzący z Knurowa zespół Whizper. Chłopakom nie można odmówić charyzmy. Już po kliku minutach grupa dosłownie wciągała ludzi do wspólnego bawienia się na parkiecie. Uwagę zwracali zwłaszcza dający niezłego power’a gitarzysta oraz wokal, który oprócz porządnego darcia mordy wykazał się również niezłym poczuciem humoru i szybko nawiązał kontakt ze zgromadzoną publicznością.

W wielkim finale wieczoru scena należała do RiseuP. Pszowska kapela, choć w niepełnym składzie pokazała kawał porządnego grania. Zespół dobrze wie jak podnieść poziom endorfin i wciągnąć ludzi do wspólnej zabawy. Oprócz kunsztu muzycznego chłopaki pokazują niezłe show, na jaki znaczący wpływ miał zwłaszcza charyzmatyczny lider grupy.

Po takim wieczorze, aż chce się więcej. Mam nadzieje, że inicjatywa będzie rosnąć w siłę, a rybnicka społeczność będzie miała częściej okazję uczestniczyć w tego typu eventach. Klub pod teatrem może stać się prawdziwą perełką na mapie kulturowej regionu dostarczając rozrywkę na wysokim poziomie oraz możliwość zaprezentowanie się lokalnym artystom.

Zobacz fotorelację z imprezy.

[tk]

 

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Facebook

Patronat medialny

190-transsfer-patronat

Nasi partnerzy

Reklama